0

Blok

0

Daire

0

Sosyal Alan

0

Ticari Alan

Air Park Konakları : Batman’da yepyeni bir yaşamın temelleri atılıyor.

Batman’ın Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki en havadar ve hızlı gelişen bölgesinde yeşil suyla, huzur konforla buluşuyor.

En geç 36 ayda tamamlanacak olan AİRPARK KONAKLARI tasarımı, malzeme ve işçilik kalitesi, her ayrıntının düşünüldüğü işlevsel mimarisi ile Batman’da konut standartlarını ve yaşam kalitesini değiştirecek.

Pek çok açıdan benzersiz özellikler taşıyan 2180 daire, Sosyal ve Ticari alanlardan oluşan AİRPARK KONAKLARI, kalitesi ve konumuyla kıyaslandığında benzersiz bir fiyat avantajı sunuyor.

Üstelik Türkiye’nin BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketlerinden İMECE ile yapılan iş birliği sayesinde %20 peşin faizsiz 65 aya varan esnek taksit seçeneği de cabası. Yani ağır banka ve kredi maliyetleri, kefil ve teminat bulma zorlukları olmadan makul bir geliri olan herkes kolayca konak sahibi olabilir.

MÜSİAD Batman ve MEMUR-SEN arasında imzalanan Potokol ile bu iki kurumun üyeleri AİRPARK’ta %20 indirimli özel fiyat ve erken seçim ayrıcalığına sahip olacaklar.

Kısa süreliğine sunulan bu fırsattan yararlanan aileler, farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden birini alarak hayalini kurdukları yaşamın kapısını aralayacak.

Air Park Konakları